Přespávačka 4. oddílu

Holky ze 4. oddílu si o víkendu 10. – 11. 2. 2023 společně užily oddílovou přespávačku na Baráku.

Holky ze 4. oddílu si o víkendu 10. – 11. 2. 2023 společně užily (některé úplně prvně) oddílovou přespávačku na Baráku. V pátek si zahrály na uvítanou pár seznamovacích her a hned po večeři se uskutečnilo několik soubojů v deskových hrách. Těsně před spaním vedoucí přečetly těm nejmenším pár skautských pohádek. V sobotu ráno začal den rozcvičkou a na snídani byly rohlíky s několika druhy marmelád. Na celé dopoledne si vedoucí připravily pro děti bojovku. Děti musely na Křížovém vrchu projít několik stanovišť, aby mohly dostat kousky skládačky a zachránit vejce tučňáka, jehož druh skoro vymřel. Vyzkoušely si něco ze zdravovědy, zacházení s ohněm, spolupráci a mnoho dalšího. Na Baráku na ně pak čekal výborný bramborový guláš. Sobotní odpoledne jsme příjemně strávily zpíváním písniček, vyráběním, učením se nových věcí a uklízením. (Kačka).

fotografie z akce