roverský kmen

• 30.ročník soutěže O zlatou kulku Oldy Šetrného
    V sobotu 17. února se uskutečnil 30.ročník naší střediskové soutěže ve střelbě ze vzduchovky O zlatou kulku Oldy Šetrného.
  • 14. skautský společenský večer 2024
    Jak je tradicí v našem středisku, tak i letos se téměř 30 roverů a rangers rozhodlo uspořádat již 14. ročník skautského společenského večera.
  • Orlické hory 2023
    Letos proběhl už 12.ročník akce „Orlické Hory“. Zúčastnilo se 9 vedoucích z 1., 2. oddílu a oddílu OS.
  • PF 2024
    Milí Kvíčaláci, skauti a skautky, rodiče a sponzoři našeho střediska, děkujeme Vám za přízeň a podporu, které se nám po celý rok dostávalo. Věříme, že se nám i letošní rok podařil naplnit mnoha akcemi, ať už pro naše skautské kluky a holky nebo pro veřejnost, které nám všem dodaly energii a vykouzlily úsměv na tváři. Do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, lásky a štěstí a doufáme, že s námi zůstanete i nadále! Děkujeme!🥰
  • Vánoční koledování v Domově pro seniory
    Ani letos jsme nevynechali vánoční zpívání v Domově pro seniory v Moravské Třebové. Sešlo se více než 40 koledníků a společně jsme popřáli seniorům krásné Vánoce.

leden
29. 12. – 1. 1. – silvestrovská víkendovka