1. oddíl 2. oddíl 4. oddíl 6. oddíl Aktuality roveři

Vánoční koledování v Domově pro seniory

Ani letos jsme nevynechali vánoční zpívání v Domově pro seniory v Moravské Třebové. Sešlo se více než 40 koledníků a společně jsme popřáli seniorům krásné Vánoce.

I přestože letošní předvánoční čas je zahalen do pochmurného kabátu, vydali jsme se včera rozdat špetku radosti do Domova pro seniory v Moravské Třebové. Tato akce u nás má dlouhou tradici a jsme moc rádi, že má stále tolik příznivců a scházíme se na koledování tak hojném počtu, letos navíc posilnění o mužské hlasy.

Během dopoledne jsme navštěvovali pokoje ubytovaných a zpívali jim (a mnohdy i s nimi) vánoční koledy, přáli pěkné Vánoce a hodně zdraví do nového roku. Kromě radosti a úsměvů jsme rozdávali i vánoční přání vyrobená od dětí z našich skautských oddílů.

I Vám přejeme jménem celého střediska krásné vánoční svátky plné radosti a štěstí! (Lenča)