6. oddíl Medura

Jsme dívčí 6. oddíl Medura, zaměřujeme se na výchovu dívek od 6 let. V duchu přátelské a rodinné atmosféry podnikáme malé i velké výpravy za dobrodružstvím. Společnými silami budujeme prostředí, kde vznikají nejen zážitky, ale i přátelství na celý život.

Surikaty

věk: 8-10 let
scházíme se v úterý od 16:30-18:00

Vedoucí: Alexandra Protivánková, Kateřina Jílková

Srnky

věk: 10-12 let
scházíme se v pátek od 17:30-19:00

Vedoucí: Tereza Burešová, Jana Matoušková

• Srnky a Surikaty na výpravě v Poličce
    V sobotu 9. 3. se Srnky a Surikaty společně vydaly na výpravu do Poličky. Hlavním cílem bylo místní muzeum a návštěva bazénu.
  • 30.ročník soutěže O zlatou kulku Oldy Šetrného
    V sobotu 17. února se uskutečnil 30.ročník naší střediskové soutěže ve střelbě ze vzduchovky O zlatou kulku Oldy Šetrného.
  • 14. skautský společenský večer 2024
    Jak je tradicí v našem středisku, tak i letos se téměř 30 roverů a rangers rozhodlo uspořádat již 14. ročník skautského společenského večera.
  • PF 2024
    Milí Kvíčaláci, skauti a skautky, rodiče a sponzoři našeho střediska, děkujeme Vám za přízeň a podporu, které se nám po celý rok dostávalo. Věříme, že se nám i letošní rok podařil naplnit mnoha akcemi, ať už pro naše skautské kluky a holky nebo pro veřejnost, které nám všem dodaly energii a vykouzlily úsměv na tváři. Do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, lásky a štěstí a doufáme, že s námi zůstanete i nadále! Děkujeme!🥰
  • Vánoční koledování v Domově pro seniory
    Ani letos jsme nevynechali vánoční zpívání v Domově pro seniory v Moravské Třebové. Sešlo se více než 40 koledníků a společně jsme popřáli seniorům krásné Vánoce.

Družinové schůzky

Surikaty – pátek od 16:30 do 18:00
Srnky – pátek od 17:30 do 19:00

Na schůzku potřebuješ