1. oddíl 2. oddíl 4. oddíl 6. oddíl Aktuality oldskauti roveři

14. skautský společenský večer 2024

Jak je tradicí v našem středisku, tak i letos se téměř 30 roverů a rangers rozhodlo uspořádat již 14. ročník skautského společenského večera.

Po loňské skvělé zkušenosti se i letos uskutečnil v kulturním domě v Dlouhé Loučce, kam velkou část účastníků přepravil svozový autobus.

Letošní ročník opět lámal rekordy a zúčastnilo se jej bezmála 280 lidí z řad skautů i neskautů. Kdo dorazil, tak rozhodně nelitoval. K tanci i poslechu již třetím rokem hrála všemi oblíbená kapela ZN, roveři si opět připravili skvělé předtančení i půlnoční překvapení a nechyběla ani bohatá soutěž o ceny.

Jak je již výše zmíněno, tak o organizaci se letos opět staralo na 30 roverů a rangers z našeho střediska, za což jim patří obrovské DÍKY a UMÍ!

Poděkování také patří všem sponzorům a dalším, kteří jakýmkoliv způsobem přiložili ruku k dílu a vyšli nám vstříc.

Děkujeme všem, kteří dorazili a užili si s námi další nezapomenutelný ročník skautského společenského večera! (Simča)