Víkendovka Dvojky v Ústí nad Orlicí

27. – 29. 10. 2023 se konala seznamovací víkendovka Druhého oddílu v Ústí nad Orlicí. Oddíl přívítal nováčky a strávil společný víkend plný dobrodružství.

Naše nedávná skautská víkendovka byla plná dobrodružství a skvělých zážitků!

V pátek jsme se sešli a vyrazili na nákup všeho potřebného, abychom se připravili na víkend plný zábavy. Seznamovací hry nám pomohly poznat nové kluky, kteří nedávno přišli do oddílu.

Sobotní dopoledne bylo naplněno výletem na Andrlův chlum a společným vařením oběda. Odpoledne jsme si zahráli deskovky a hry venku.

V neděli jsme si museli přivstat abychom stihli uvařit snídani. Po snídani nám zbylo více času než jsme předpokládali, tak jsme si ještě stihli zahrát nově objevenou deskovku. Poté jsme dali ruce k dílu a uklidili základnu, kde jsme celý víkend pobývali, abychom se pak vydali na vlak zpět domů. Po cestě na vlak nás už jen zdržely dvě zapomenuté bundy, ale i přes to jsme vše stihli a s dobrou náladou se vrátili domů. (Michal)