1. oddíl 2. oddíl 4. oddíl 6. oddíl Aktuality Kvíčaláci oldskauti roveři

Novoročenka

Všem členům střediska i našim přátelům a příznivcům přejeme hodně štěstí, mnoho úspěchů a zejména pevné zdraví v novém roce.

Po „době kovidové“ se i skautský život vrátil do „normálu“, postupně obnovujeme tradiční akce i běžnou skautskou činnost bez omezení. V začínajícím roce 2023 nás nad rámec obvyklých aktivit čeká např. organizace okresního kola skautského závodu a hlavně příprava a uskutečnění střediskového volebního sněmu, který by měl výrazně pozměnit složení vedení střediska pro další období a stanovit jeho další směřování a cíle. Věřme, že vše vyjde podle našich představ a rok 2023 bude počátkem nové, úspěšné etapy. Všem členům střediska i našim přátelům a příznivcům přejeme hodně štěstí, mnoho úspěchů a zejména pevné zdraví v novém roce.