Aktuality Kvíčaláci oldskauti roveři

13. skautský společenský večer

První lednový víkend se v našem středisku nesl ve znamení plesové nálady. Roveři a rangers se totiž rozhodli společnými silami uspořádat již 13. ročník skautského společenského večera. Letošní ročník se uskutečnil v kulturním domě v Dlouhé Loučce, především protože zájem o společenský večer každým rokem roste a dosavadní prostory nám již nestačily. Letošního plesu se účastnilo na 250 lidí z řad skautů i přátel skautingu a nikdo z nich rozhodně neměl důvod litovat, že na ples dorazil. K tanci i poslechu již druhým rokem hrála kapela ZN, výborné občerstvení opět zajistila Maruška z Kořenecké hospůdky a soutěž o ceny byla i letos více než bohatá. Nezklamalo ani roverské předtančení, které letos v období vánočních svátků trénovalo 24 roverů a rangers, a sklidilo spoustu pozitivních ohlasů. Nechyběl ani společný tanec, kde se spousta účastníků plesu naučila nové taneční kreace. Jak jsem již výše zmiňovala, tak o organizaci se letos postaralo na 30 roverů a rangers z našeho střediska, za což jim patří velké poděkování. Stejně tak patří poděkování našim sponzorům a všem, kteří jakýmkoliv způsobem přiložili ruku k dílu. Děkujeme také všem, kteří dorazili a užili si společně s námi další ročník našeho společenského večera! (za organizační tým Simča)

další fotografie

roverské předtančení