Tábor Medury

První prázdninové dny se pro holky z 6. oddílu nesly ve znamení táborových radovánek. Hned potom, co
se postavily stany začalo táborové dobrodružství. Holky neváhaly a užívaly tábora hned od prvního dne.
Počasí jim přálo téměř celých čtrnáct dní, a tak byla spousta prostoru pro hry i aktivity, které k táboru
neodmyslitelně patří.

První táborový termín patřil holkám ze 6. oddílu Medura. Za celých čtrnáct dní jsme toho zvládli opravdu hodně. Od typických her, jako je Safari a Most přes řeku Kwai, které prostě žádný rok nesmí chybět, až po novodobé hry jako Dáme jídlo, jen v kvíčalovském podání.

Jednodenní výprava do stolařské dílny se vyvedla na výbornou a lžičky, které si holky samy vyřezaly, jsou více než povedené. Stejně tak misky,
které se budou skvěle vyjímat v naší klubovně, jako památka na tento společný den. Mezi další zážitky, na které určitě nezapomeneme patří wellness odpoledne, kdy si každý z nás vyrobil vlastní přírodní masku na obličej a společně si vyzkoušely různé lázeňské procedury.

Jeden z posledních dní našeho tábora nám kluci z 1. oddílu Bílá stopa přijeli postavit lanovou překážku, za což jim ještě jednou moc děkujeme! Jejím zdoláním mnohé z nás posunuly svoje limity a překonaly tak samy sebe. Nakonec jsme náš tábor zakončily (kvůli suchu) malinko netradičním táborákem. (Terezka)