Výprava 2. oddílu s oddílem Slunečnic z Brněnce

O víkendu 22.-24. března se kluci z Dvojky společně s oddílem Slunečnic z Brněnce vydali do Olomouce.

Na tuto výpravu se každý oddíl vydal vlastní cestou vlakem. Setkali jsme se na vlakovém nádraží v Olomouci, odkud jsme společně vyrazili na skautskou klubovnu, kde jsme se ubytovali, a večer strávili u deskových her.

Sobotní ráno jsme zahájili rozcvičkou, aby se naši účastníci zahřáli na program po Olomouci, na který jsme se rozdělili na dvě skupiny. Mladší skupina vyrazila do Olomoucké ZOO a starší se vydali poznávat Olomouc jako součást velké hry. Na vítězný tým čekala sladká odměna.

Odpoledne jsme strávili na hřišti, kde jsme si zahráli ufobal, následně i basketbal. Po takto fyzicky náročném programu jsme se pořádně najedli výbornými boloňskými špagetami, a poté jsme si zahráli odpočinkovou hru pro všechny.

Nedělní ráno, jako každé jiné, jsme se nejprve posilnili snídaní, poté uklidili celou klubovnu a vyrazili na vlaky domů.  (Liči)